16 июля, 2020

Як лікарі ледве не згубили Наталію Могилевську

Чому лікарі приховують від пацієнтів з папіломами, що вони вмирають і що відбувається в лікарнях нашої країни. Саме про це відверте інтерв’ю з Могилевською.

Кореспондент: «Наталія Олексіївна, чому Ви ніколи не розповідали про свою важку хворобу? Останній рік Ви пропали з поля зору преси і майже ні з ким не контактували.»

Наталія Могилевська: Я вважала, що це моя особиста справа і не варто турбувати оточуючих своїми проблемами. Тим більше, як мені здавалося, проблема була не настільки критична, щоб серйозно турбуватися. Тому я прийняла рішення, що не стану виносити її на публіку.

Кореспондент: «Але зараз все-таки вирішили поділитися?»

Наталія Могилевська: Зараз вирішила. Але це не стільки бажання розповісти про свою хворобу, скільки бажання допомогти людям, яких, як і мене, зараз зсередини їдять паразити і які можуть померти у будь-яку хвилину. Ніхто з них не застрахований від ускладнень хвороби, які зазвичай, виникають раптово і навіть майже моментально. Сьогодні ти зовні здорова людина, а вже завтра труп, що розкладається живим, у якого практично немає шансів вижити. Водночас більшість лікарів будуть тягнути з Вас гроші, поки у Вас вони є. І будуть спокійно дивитися, як Ви вмираєте.

Кореспондент: «Що Ви маєте на увазі?»

Наталія Могилевська: Саме те, що я кажу. Коли у мене з’явилися перші симптоми зараження паразитами, я навіть не зрозуміла у чому справа. Адже далеко не кожна людина знає, що якщо на шкірі почали з’являтися папіломи, ти стрімко втомлюєшся, а з рота йде неприємний запах, це означає, що всередині твого тіла розмножуються паразити. Проте, до лікаря я звернулася і діагноз мені поставили вірний. Не з першого разу щоправда, спочатку виписали купу заспокійливих та якісь дорогі креми від папілом. Потім підійшли серйозніше, провели масу аналізів, сказали, що всередині як мінімум три типи паразитів, що активно розмножуються. Я, шокована, відправилася вже до фахівця, якого ледве знайшла, до паразитолога. Він скасував старі препарати, виписав цілу купу нових, сказав, що ці повинні допомогти. Я тільки потім зрозуміла, що прикинувши суму, яку з мене можна витягнути, лікарі хотіли навпаки сповільнити перебіг захворювання.

Місяців зо два все було більш менш нормально. Так, була страшна втома, продовжували з’являтися нові папіломи, періодично щось боліло, але нічого критичного для здоров’я не відбувалося. Потім раптом з’явилися гострі болі в нирках. Буквально моментально. Ввечері, коли лягала спати, все було нормально. А вранці ледве піднімалася з ліжка, настільки сильно все боліло. Відразу поїхала до лікарів.

Кореспондент: «І що Вам сказали?»

Наталія Могилевська: Заметушилися, запанікували. Сказали, що це личинки паразитів, які заживо пожирають мою праву нирку. Запропонували вибір, або робимо розтин живота і чистимо все, або проходимо курс консервативного лікування в стаціонарі. Інакше нирка просто відмовить, а личинки розповзуться по всьому тілу і візьмуться за сусідні органи, а це гарантовано мене вб’є. Хірургічне втручання у моєму стані було вкрай небезпечним, тому єдиним вибором був стаціонар. Не буду говорити, яку вони заламали ціну, але це було вище всіх розумних рамок. І ясна річ, повз каси. Офіційно лікування коштувало копійки. Зараз я розумію, що це все був такий «розвод» на гроші, зі ставкою на моє життя. Але коли ти можеш померти, логіка відмовляє.

Я погодилася на запропоновану суму, три тижні провела в стаціонарі, як лежачий хворий, потім приїжджала туди кожен день. У процесі лікування болі спочатку зменшилися, потім начебто і зовсім зійшли нанівець.

Кореспондент: «Тобто вони все-таки допомогли?»

Наталія Могилевська: Якщо не брати до уваги того, що все це можна було попередити, причому дуже просто, то так, допомогли. Хоча насправді вони просто заробили на черговому пацієнті. До того ж, допомога була тільки локальною, ліки вдало впливали тільки на одну колонію паразитів. Усього їх було три типи, тобто було як мінімум три гнізда цієї гидоти всередині мене. Далі ситуація розвивалася зовсім жахливо. З’явилися болі в серці, став шалено скакати тиск, хоча такого ніколи раніше не було, жахливо боліла голова, почали опухати ноги. Іноді я цілий день не могла піднятися з ліжка.

Водночас, я постійно спостерігалася у лікарів, справно витрачала купу грошей на дорогі препарати, приймала таблетки жменями. І розвалювалася на шматки з кожним днем. Якщо чесно, в якийсь момент я думала, що так і помру. Бо не спостерігалося навіть найменшого поліпшення ситуації.

Кореспондент: «Але Ви сидите тут, переді мною. Як Ви вибралися?»

Наталія Могилевська: Допоміг випадок. У гості заїхав старий друг, який працює зараз у Міністерстві охорони здоров’я. Побачив мій стан, почав цікавитися. Приховувати не було сенсу, я розповіла все як є. Він мене і врятував. Вірніше, спочатку дуже розлютився і почав дізнаватися імена лікарів. А потім зробив пару дзвінків і мені в той же день привезли новий препарат від паразитів, розроблений Інститутом паразитології. Я тоді здуру, мало не відмовилася, з мене ж ще й грошей не взяли, та й про препарат я чула вперше. Але втрачати було вже нічого і я вирішила спробувати.

Буквально наступного ранку я вперше встала з ліжка через 15 хвилин після пробудження, а не через 3-4 години. А через 12-14 днів зрозуміла, що болі стали припинятися. Симптоми ускладнень теж стали відступати. Як мені пояснили лікарі, яких рекомендував вже мій приятель, препарат знищив паразитів і заблокував їх здатність розмножуватися. Ви навіть не уявляєте, що з мене лізло в перші дні, після того, як я почала приймати ліки. Було схоже на фільм жахів. Але так чи інакше, через 3 місяці я повернулася до здорового стану. З огляду наскільки важкий він був, це просто диво, очистити свій організм і вилікуватися за такий короткий проміжок часу.

Кореспондент: «Тобто Ви змогли очистити тіло від усіх паразитів? І що, до речі, сталося з тими лікарями, які Вас» лікували» першими?»

Наталія Могилевська: Це може прозвучати дивно, особливо дивлячись на мій стан, але так, я повністю очистила своє тіло від паразитів і вилікувалася. Діагностика на початку лікування показала, що паразити буквально забили кишківник, жили в кровоносних судинах, їхні відходи життєдіяльності потрапляли в кров, викликаючи запалення і поступово знищували частини серця. Все тіло було нашпиговано хробаками різних видів. Причому заразилася я ними судячи з усього давно, просто якийсь чинник став поштовхом до активного розмноження, що мене ледь не вбило. Як кажуть уже нормальні лікарі, які спостерігали мене після того, як я пішла від “вбивць в халатах”, паразитами заражено, як мінімум двоє з трьох жителів України.

Що стосується лікарів, які викачували з мене гроші, вони заарештовані і зараз дають свідчення. Виявилося, що там діяло ціле велике угруповання медичних працівників, з різних установ, які цинічно наживалися на людях. Тому я і вирішила попередити людей, щоб вони були обережні. Якщо так поступили з досить відомою людиною, то мені страшно подумати, що зроблять з тими, хто беззахисний перед цими покидьками у халатах.

Взагалі, кожна людина може провести самостійну діагностику. Якщо є зростання кількості папілом, неприємний запах із рота, часті головні бол, швидка стомлюваність, насилу встаєте вранці — ви на 90% заражені паразитами. До того ж, як я зрозуміла, половина важких захворювань провокується саме паразитами. Інфаркти, інсульти, ракові пухлини, сепсис, діабет, гіпертонія, артрит, артроз — практично будь-яка хвороба може бути спровокована хробаками або амебами усередині Вашого тіла. Я ось ледь не отримала ниркову недостатність і ішемічну хворобу серця. І перенесла не менш 5-6 мікроінфарктів через токсини, які проходять через серце з кров’ю.

Кореспондент: «А той препарат, яким Ви вилікувалися, можете розповісти про нього?»

Наталія Могилевська: Безумовно. Це «Клинистил» — новий препарат, спільно розроблений Україною і Швейцарією. Зараз він доступний тільки на території цих країн, бо обсяги виробництва невеликі і їх не вистачає навіть на те, щоб повністю закрити потреби України і Швейцарії.

За своєю формулою, це унікальний препарат. Наскільки я знаю, його розробка зайняла приблизно 7 років і була завершена нещодавно, коли клінічні випробування успішно пройшли у Женеві. Це єдині універсальні ліки проти паразитів, які здатні впливати на будь-який їхній тип. Клинистил повністю очищує організм і вже з перших днів блокує розмноження паразитів, що різко знижує навантаження на організм. До того ж, їм можна лікуватися самостійно, без допомоги лікарів. Просто слідувати інструкції, як це робила я.

Кореспондент: «Ви сказали, що з Вас за нього не взяли грошей? А як його отримати іншим українцям?»

Наталія Могилевська: З мене взяли чисто символічну ціну. Зараз «Клинистил» поширюється за спеціальною державною програмою. На препарат встановлена ​​абсолютно символічна ціна в 69 гривень, що робить його доступним кожному українцю. Проблема в тому, що лікарі найчастіше воліють виписувати пацієнтам дорогі медикаменти або процедури, отримуючи за це «відкати», а не рекомендувати копійчаний препарат.

Наталія Могилевська: Хочеться побажати, щоб ніхто з людей не потрапляв у той стан, який був у мене. Не вірте лікарям, якщо вони говорять, що у вас немає паразитів і проблема зовсім не в цьому. З Вас просто качають гроші. Якщо хочете очистити своє тіло і продовжити життя — просто замовте «Клинистил» за 69 гривень. Це доступно кожному.

Телеграм Запрещенных Политических Технологий здесь, подпишись, если не сырая масса.